Toplu Temel Atma Töreni

Bugün Felahiye İçin tarihi bir gündü. Büyük bir coşku ve katılım ile gerçekleştirdiğimiz toplu temel atma törenine yoğun bir ilgi vardı. Felahiye'nin tarihinde yapılan organizasyonlarda görülen en büyük katılımdı. 

Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik, Eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Sayın Mehmet Özhaseki, Akparti İl Başkanı Sayın Hüseyin Cahit Özden, Kocasinan Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çolakbayraktar, Talas Belediye Başkanı Sayın Mustafa Palancıoğlu, Develi Belediye Başkanı Sayın Mehmet Cabbar, Tomarza Belediye Başkanı Sayın Fahrettin Işık, Bunyan Belediye Başkanı Sayın Şinasi Gülcüoğlu, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Akkışla Belediye Başkanı Sayın Ali Ergün, Develi ve Tomarza İlçe başkanları, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Kemalettin Cengiz Tekinsoy, Büyükşehir Belediyesi Daire Amirleri, Dernek ve Sivil toplum Örgütlerinin Yanı sıra İsimlerini Burada yazamayacağımız kadar üst düzey yönetici, bürokrasi ile Milletvekili Aday Adaylarımız katıldı.

Katılımcılara Bizleri yalnız bırakmadıkları ve desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan ve hep destek olan Çok değerli Halkımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugünkü temelleri atılan hizmetlerimiz, Kadın ve Gençlik Merkezi başta olmak üzere Baraj Kenarı Mesire Alanı, Meydan düzenleme çalışması ile 3 adet kapalı pazar yerinin temeli atılacak. Ayrıca 3 adet mini futbol sahasının yapımı gerçekleştirilecek. Toplam maliyeti 11.000.000.00 TL olan hizmetlerin İlçemize Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Vural COŞKUN 
Belediye Başkanı

 

Fotoğraflar için tıklayınız. Posted by Felahiye Belediyesi on 29 Mart 2015 Pazar

 

BİLGİ EDİNME HATTI : 0 ( 352 ) 791 20 68
FELAHİYE BELEDİYESİ © 2004 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır